Java, C++ A 2. zárthelyi dolgozat eredményei

Informatikus-fizikus szak, csütörtöki csoport

2004. december 19.

Név  1.példa 2.példa 3.példa Összesen  Megjegyzés
Baji János  -  -  -  - Pótzh. kötelező!
Benke Tamás  -  -  -  - Pótzh. kötelező!
Boja Áron György  -  -  -  - Pótzh. kötelező!
Fehér Tamás Béla  -  9  10  19
Fogarassy Zsolt  -  8  -  8
Gelencsér Gábor  -  -  7  7
Kiss Balázs  -  -  -  - Pótzh. kötelező!
Koch Máté  -  0  0  0 Pótzh. kötelező!
Kovács Levente  -  8  0  8
Magyar Attila  7  -  5  12
Németh János  -  -  -  - Pótzh. kötelező!
Pál Bese  -  -  -  - Pótzh. kötelező!
Sztreha Balázs  -  8  -  8
Tímár Gábor  -  8  0  8
Tóth Roland Richárd  -  5  -  5 Pótzh. javasolt.