Java, C++ Az 1. zárthelyi dolgozat eredményei Informatikus-fizikus szak, hétfői csoport

2004. december 17.

Név  1.példa 2.példa 3.példa Összesen Megjegyzés
Bartók András  -  0  5  5
Laczkovich Attila  0  -  5  5
Hettinger Tamás  0  0  5  5
Szeifert Gábor  -  -  5  5
Temesvári András  -  10  -  10